| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | YT-82220 |
| šírka | 34 mm |
| Dĺžka | 40 mm |
| Celková dĺžka | 90 mm |
| Materiál | bimetal |
| Povrchová úprava | potiahnuté nitridom titánu |
| Rýchle otváranie | áno |
| Aplikácia | rezanie, drevo, kov |
| Kompatibilné s | YATO, Bosch OIS, Zručnosť, Dremel, Black & Decker, Zapnite |
| Symbol | YT-34712 |
Pilový kotúč na rezanie do kovu a najtvrdšieho dreva.
Vďaka povlaku z nitridu titánu zuby netvrdnú a rýchlo prerežú napr. zámok v ráme dverí, oceľové rúrky, medené rúrky, brzdové rúrky a dokonca aj výstuž.
- na drevo a kov
- celková dĺžka: 90 mm
- pracovná dĺžka: 40 mm
- šírka: 34 mm
- určené pre YT-82220, YT-82818, YT-82819
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.