| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Pracovný tlak max | 0.5 MPa |
| Odporúčaný pracovný tlak | 0.5 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 60 l/min |
| Drvivá sila | 1255 kg |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Priemer nitu | 4, 4.8, 5, 5.4, 6, 6.4 mm |
| Počet čeľustí | 3 |
| Počet náhradných čeľustí | 3 |
| Max. zdvih piesta ovládača | 20 mm |
| Akustický tlak | 87.2 ± 2.3 dB(A) |
| Akustická sila | 94.5 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 0.54 ± 0.15 m/s² |
| omša | 1.6 kg |
| Symbol | YT-36177 |
Určené na trvalé spájanie kovových komponentov pomocou vylamovacích nitov z ocele, nehrdzavejúcej ocele a hliníka.
- otočný prítlačný otvor umožňuje voľné otáčanie nitovacej matrice
- Odolný 3-čeľusťový systém zabezpečuje rýchle a efektívne nitovanie.
- Vymeniteľné nástavce umožňujú prácu s nitmi rôznych priemerov
- rozsah nitovania: 4-6,4 mm
- Nízka spotreba vzduchu
- Ergonomický a ľahko ovládateľný dizajn
- 3 náhradné čeľuste
- nádoba na zlomené tŕne
- záves v puzdre
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.