| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Pracovný tlak max | 0.7 MPa |
| Odporúčaný pracovný tlak | 0.62 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 148 l/min |
| Drvivá sila | 1894 kg |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Priemer nitu | 2.4, 3.2, 4, 4.8, 6.4 mm |
| Počet čeľustí | 2 |
| Max. zdvih piesta ovládača | 19 mm |
| Akustický tlak | 81.2 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 92.1 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 0.6 ± 0.56 m/s² |
| omša | 2 kg |
| Symbol | YT-3618 |
Pneumatický nitovací stroj je nástroj poháňaný prúdom stlačeného vzduchu s príslušným tlakom.
Môže sa používať na spájanie komponentov pomocou nitov, ocele vrátane nehrdzavejúcej ocele alebo hliníka. Poskytuje efektívnejšiu a pohodlnejšiu prácu ako ručný nitovací stroj.
Nitovačka je vybavená konektorom, ktorý umožňuje jej pripojenie k pneumatickému systému.
Dodáva sa s:
- prídavné nitovacie hlavy pre iné priemery nitov
- kľúčmi umožňujúcimi ich výmenu
Parametre:
- Hmotnosť [kg] - 2,0
- Priemer vzduchovej prípojky (PT) ["] - 1/4
- Priemer vzduchovej hadice (vnútorný) ["] - 3/8
- Priemer spracovaných nitov [mm] - 2,4; 3,2; 4,0; 4,8; 6,4
- Drvivá sila [kg] / [N] 1894 / - 18561
- Maximálny zdvih piestu [mm] - 19
- Maximálny prevádzkový tlak [MPa] - 0,70
- Odporúčaný prevádzkový tlak [MPa] - 0,62
- Požadovaný prietok vzduchu (pri 6,2 bar) [l/min] - 148
- Akustický tlak (EN ISO 15744) [dB(A)] - 81,2 ± 3,0
- Akustický výkon (EN ISO 15744) [dB(A)] - 92,2 ± 3,0
- Vibrácie (EN 28662-1) [m/s2 ] - 0,4 ± 1,5
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.