| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Sila | 30-125 W |
| Typ napájacieho plynu | plynový butánový zapaľovač, plyn do propán-butánového zapaľovača |
| Teplota plameňa | 1300 ˚C |
| Teplota fúkania | 600 ˚C |
| maximálny výkonový dosah | 450 ˚C |
| Spotreba plynu | 9.3 g/h |
| Pracovný čas | 75 min |
| Kapacita nádrže | 30 ml |
| Piezo zapaľovanie | áno |
| Kontrola hladiny plynu | áno |
| Blokáda | áno |
| Detská ochrana | áno |
| Hmotnosť s prázdnou nádržou | 100 g |
| Počet kusov v sade | 7 |
| Nastavte obsah | tryska, grot x4, cín, špongia |
| Aplikácia | spájkovanie cínom, pyrografia - pálenie do dreva, zmršťovanie teplom zmrštiteľných materiálov, Spájkovanie medených rúrok, odskrutkovanie zaseknutých skrutiek, uvolňovanie, ohýbanie a tvarovanie za tepla, |
| Aplikácia pokračovala. | tepelné zváranie a lepenie |
| Symbol | YT-36706 |
Plynová spájkovačka 3 v 1 s piezoelektrickým zapaľovaním poháňaná plynom do zapaľovačov - butánom s výkonom 30-125 W.
- má funkciu spájkovačky (max. teplota 450 °C), teplovzdušnej pištole (max. teplota 600 °C) a horáka (max. teplota 1300 °C)
- objem nádržky je 30 ml, čo umožňuje prevádzku až 75 min.
- kontrolné okienko v tele umožňuje kontrolovať hladinu plynu
- horák je určený na spájkovanie cínu, pyrografiu (vypaľovanie do dreva), vypaľovanie alebo zmršťovanie teplom zmrštiteľných materiálov
- horák možno použiť na spájkovanie cu rúrok, uvoľňovanie zapečených skrutiek, zváranie alebo rozmrazovanie a na ohýbanie a tvarovanie za tepla
Má funkciu:
- spájkovačka (max. teplota 450º C)
- teplovzdušnej pištole (max. teplota 600 º C)
- horáka (max. teplota 1300º C)
Súprava obsahuje:
- cín
- hubku
- 4 rôzne čepele
- Trysku
Okrem toho má špeciálna škatuľa funkciu spájkovačky a stojana na cín, čím vytvára mobilné pracovisko.
Upozornenia na používanie:
Používajte len v dobre vetraných priestoroch.
Pred použitím tohto zariadenia si prečítajte návod na použitie.
Nádoby pripájajte alebo vymieňajte v bezplameňovom prostredí, mimo dosahu verejnosti.
Pri používaní súpravy používajte ochranné okuliare.