| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Sila | 1.7 kW |
| Typ napájacieho plynu | bután z externého valca |
| Typ plynovej nádoby | jednorazové, závitový, samotesniace, pod priamym tlakom, typ EN417 |
| Spotreba plynu | 123 g/h |
| Piezo zapaľovanie | áno |
| Pracovný uhol | 360 ˚ |
| Hlavový uhol | 360 ˚ |
| Regulácia výkonu plameňa | áno |
| Hmotnosť s prázdnou nádržou | 0.3 kg |
| Aplikácia | šperky, ručná práca, tvorba, gastronómia, horiace malé kovové alebo drevené povrchy, zapaľovanie krbov, grilov a kachlí, ohýbanie a tvarovanie za tepla, |
| Aplikácia pokračovala. | tepelné zváranie a lepenie, odskrutkovanie zaseknutých skrutiek, ohrievanie a rozmrazovanie, zmršťovanie teplom zmrštiteľných materiálov |
| Symbol | YT-36711 |
Plynový horák na spájkovanie, ohrievanie a sušenie. Vďaka napájaniu plynovými zásobníkmi (kartušami) je možné pracovať na miestach bez zdrojov energie.
Horák možno používať s jednorazovými nádobami vybavenými samotesniacim závitovým konektorom v súlade s normou EN 417.
Ďalšie informácie:
- horák naskrutkovaný na typickú plynovú fľašu
- ľahko ovládateľná pištoľová rukoväť
- účinný piezoelektrický zapaľovač
- gombík na reguláciu prietoku umiestnený vertikálne nad fľašou
- horák vyrobený z mosadze, sústružený - fi 19 mm
Upozornenia na používanie:
Používajte len jednorazové nádoby s technickým plynom butánom, vybavené samotesniacim konektorom a vyhovujúce norme EN 417.
Používajte len v dobre vetraných priestoroch.
Pred použitím tohto zariadenia si prečítajte návod na použitie.
Nádoby pripájajte alebo vymieňajte v bezplameňovom prostredí, mimo dosahu verejnosti.
Pri používaní súpravy používajte ochranné okuliare.
Vypnutie horáka: Otočte ovládací gombík úplne v smere označenia "OFF". Plameň samovoľne zhasne.
Buďte opatrní, pretože kovové časti horáka sa počas prevádzky zahriali. Nechajte ho vychladnúť.