| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Sila | 1.7 kW |
| Kapacita nádrže | 190 g |
| Typ napájacieho plynu | bután z externého valca |
| Typ plynovej nádoby | pod priamym tlakom, typ EN417 |
| Spotreba plynu | 123 g/h |
| Materiál na bývanie | PVC |
| Piezo zapaľovanie | áno |
| Pracovný uhol | 360 ˚ |
| Hlavový uhol | 360 ˚ |
| Regulácia výkonu plameňa | áno |
| Hmotnosť s prázdnou nádržou | 0.7 kg |
| Aplikácia | mäkké spájkovanie, cínovanie, kúrenie, uvoľnenie skrutiek, opaľovanie farby, rozmrazovanie, žíhanie, tvarovanie alebo ohýbanie rúr, zapálenie grilu, gastronómia |
| Symbol | YT-36720 |
Plynový spájkovací horák určený na spájkovanie, ohrievanie a sušenie. Vďaka napájaniu plynovými zásobníkmi (kartušami) je možné pracovať na miestach bez zdrojov energie.
Horák možno používať so 190 g jednorazovými nádobami vybavenými prepichovacou membránou, ktoré spĺňajú požiadavky normy EN 417.
Ďalšie informácie:
- kryt horáka je vyrobený z plastu odolného voči poškodeniu - chráni pred popálením
- pohodlná obsluha pištoľovej rukoväte s gombíkom na reguláciu prietoku umiestneným vertikálne nad fľašou
- mosadzný horák s priemerom 19 mm a mosadznou vložkou
- účinný piezoelektrický zapaľovač
Upozornenia na používanie:
Používajte len jednorazové nádoby s technickým plynom butánom, vybavené samotesniacim konektorom a vyhovujúce norme EN 417.
Používajte len v dobre vetraných priestoroch.
Pred použitím tohto zariadenia si prečítajte návod na použitie.
Nádoby pripájajte alebo vymieňajte v bezplameňovom prostredí, mimo dosahu verejnosti.
Pri používaní súpravy používajte ochranné okuliare.
Vypnutie horáka: Otočte ovládací gombík úplne v smere označenia "OFF". Plameň samovoľne zhasne.
Buďte opatrní, pretože kovové časti horáka sa počas prevádzky zahriali. Nechajte ho vychladnúť.