| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Sila | 4 kW |
| Typ napájacieho plynu | bután z externého valca, propán-bután z externého valca |
| Teplota plameňa | maks. 1300 ˚C |
| Spotreba plynu | 290 g/h |
| Dĺžka horáka (bez dĺžky hadice) | 360 mm |
| Počet šálok horákov | 1 |
| Veľkosť horákov | 20, 40/25, 50 mm |
| Veľkosť závitu | 20 mm |
| Piezo zapaľovanie | NIE |
| Regulácia výkonu plameňa | áno |
| Dĺžka hadice | 1.5 m |
| Nastavte obsah | pochodeň, had, dysze x3 |
| Aplikácia | spájkovanie, variť, odvodnenie, pokrývačské práce |
| Symbol | YT-36730 |
Spájkovací horák s tromi tryskami v balení:
- kruhová mosadzná fi 20 mm
- plochá na spájkovanie 50 mm
- kruhová na spájkovanie rúrok 40/25 mm.
Rukoväť horáka je vyrobená z izolačného plastu. K rukoväti je pevne pripojená 150 cm dlhá hadica. Ukončená maticou s vnútorným závitom fi 20 mm /pre veľké valce/. Regulácia prietoku plynu pomocou ventilu s gombíkom.