| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Sila | 4 kW |
| Typ napájacieho plynu | bután z externého valca, propán-bután z externého valca |
| Teplota plameňa | maks. 1300 ˚C |
| Spotreba plynu | 288 g/h |
| Dĺžka horáka (bez dĺžky hadice) | 360 mm |
| Počet šálok horákov | 1 |
| Veľkosť horákov | 13, 14, 17 mm |
| Veľkosť závitu | 5/8" (15,9 mm) |
| Piezo zapaľovanie | NIE |
| Regulácia výkonu plameňa | áno |
| Nastavte obsah | pochodeň, dysze x3 |
| Aplikácia | spájkovanie, variť, odvodnenie, pokrývačské práce |
| Symbol | YT-36731 |
Spájkovací horák s tromi okrúhlymi mosadznými tryskami s priemermi: 17, 14, 13 mm.
- Celková dĺžka horáka: 360 mm.
- Regulácia prietoku plynu pomocou gombíkového ventilu
- Rukoväť z tvrdého izolačného plastu
- Pripojenie: 16 mm závitová prípojka na hadicu
Obsah balenia