| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Sila | 8 kW |
| Typ napájacieho plynu | bután z externého valca, propán-bután z externého valca |
| Teplota plameňa | maks. 1300 ˚C |
| Spotreba plynu | 582 g/h |
| Dĺžka horáka (bez dĺžky hadice) | 370 mm |
| Počet šálok horákov | 1 |
| Veľkosť horákov | 25, 30 mm |
| Veľkosť závitu | 22 mm |
| Piezo zapaľovanie | NIE |
| Regulácia výkonu plameňa | áno |
| Dĺžka hadice | 1.5 m |
| Nastavte obsah | pochodeň, had, dysze x2 |
| Aplikácia | spájkovanie, variť, odvodnenie, pokrývačské práce |
| Symbol | YT-36740 |
Horák s hadicou a dvoma tryskami fi 30 a fi 25. Celková dĺžka horáka s tryskou je približne 370 mm.
- Regulácia prietoku plynu - s gombíkom a tlačidlom (pákou).
- Rukoväť z čierneho izolačného tvrdého plastu.
- obsahuje 50 cm hadicu zakončenú maticou s vonkajším závitom fi 22 mm.
Upozornenia na používanie:
Spotrebič by sa mal používať len s opakovane použiteľnými nádobami obsahujúcimi technický plyn propán-bután vybavenými závitovou prípojkou.
Používajte len v dobre vetraných priestoroch.
Pred použitím tohto zariadenia si prečítajte návod na použitie.