| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Sila | 1.7 kW |
| Typ napájacieho plynu | bután |
| Typ plynovej nádoby | jednorazové, samotesniace, pod priamym tlakom |
| Teplota plameňa | maks. 1300 ˚C |
| Spotreba plynu | 123 g/h |
| Dĺžka horáka (bez dĺžky hadice) | 800 mm |
| Počet šálok horákov | 1 |
| Veľkosť horákov | 30 mm |
| Piezo zapaľovanie | áno |
| Regulácia výkonu plameňa | áno |
| Nastavte obsah | pochodeň, tryska |
| Aplikácia | na odstraňovanie buriny najmä na miestach, kde nekosíme kosačkou, napr. pri plotoch, na cestičkách medzi kameňmi a pod. |
| Symbol | YT-36742 |
Horák na burinu s oceľovou tryskou fi 30 mm . Oceľové kopije s celkovou dĺžkou cca 80 cm.
Regulácia prietoku plynu pomocou gombíka. Horák namontovaný na násuvnom valci s gombíkom, ktorý zaisťuje svorku valca. Piezoelektrický zapaľovač namontovaný na kopiji.
Určené použitie/aplikácia
Horák na jednoduché a účinné odstraňovanie buriny. Obzvlášť užitočný na miestach, ktoré nie sú prístupné kosačkou, napr. pri plotoch, v uličkách medzi kameňmi atď.
Upozornenia na používanie:
Spotrebič by sa mal používať len s opakovane použiteľnými nádobami obsahujúcimi technický plyn propán-bután vybavenými závitovou prípojkou.
Nádoby na plyn musia spĺňať požiadavky normy EN 417.
Používajte len v dobre vetraných priestoroch.
Pred použitím tohto zariadenia si prečítajte návod na použitie.
Nádoby pripájajte alebo vymieňajte v bezplameňovom prostredí, mimo dosahu verejnosti.
Pri používaní súpravy používajte ochranné okuliare.
Vypnutie horáka: Otočte ovládací gombík úplne v smere označenia "OFF". Plameň samovoľne zhasne.
Buďte opatrní, pretože kovové časti horáka sa počas prevádzky zahriali. Nechajte ho vychladnúť.