| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Počet kusov v sade | 200 |
| Min. grubość fugi | 1 mm |
| Hrúbka dosky max | 14 mm |
| Rozmery | 40x40x30 mm |
| Materiál | EP |
| Nastavte obsah | Klipy x200 |
| Aplikácia | keramické obklady, porcelánová kamenina, rektifikované obklady a dlažby |
| Symbol | YT-36932 |
Sada odnímateľných klipov (bránok) pre systém vyrovnávania dlažieb, ktorý uľahčuje a urýchľuje ich pokladanie, ako aj pomáha odstraňovať nerovnosti povrchu. Je určený pre keramické, gresové, rectifikované podlahové a stenové dlažby rôznych veľkostí a hrúbok v rozsahu 5-14 mm a minimálna fuga 1 mm. Vyrobený z vysokokvalitného plastu.
- pre dlažby s hrúbkou od 5 do 14 mm
- hrúbka fúzy: 1 mm
- počet: 200 kusov
- vyrobené z odolného plastu PE v bielej farbe
- rozmery: 40 x 40 x 30 mm
- hmotnosť bránky: 3,2 g
- celková hmotnosť: 0,65 kg