| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Min. grubość fugi | 1.5 mm |
| Hrúbka dosky max | 14 mm |
| Rozmery | 40x40x30 (klip), 94x22x16 (klin), 120x63x1,5 (podložka), 255x90x40 (kliešte) mm |
| Kapacita | 5.8 l |
| Rozmery vedra | 287x198x149 mm |
| Materiál | PE (klip), PS (klin), PE (podložka), POM (kliešte) |
| Počet kusov v sade | 100+50+50 |
| Nastavte obsah | klipsy x100, kliny x50, podložky x50, uchopovač |
| Aplikácia | keramické obklady, porcelánová kamenina, rektifikované obklady a dlažby |
| Symbol | YT-36936 |
Účinný systém na vyrovnávanie dlažieb, ktorý uľahčuje a urýchľuje ich pokladanie a tiež pomáha odstraňovať nerovnosti povrchu. Súprava pozostáva z 100 odpojiteľných klipov (bránok), 50 podložiek, 50 klinov na opakované použitie a kleští, vyrobených z vysokej kvality umelého materiálu. Nepotrebujete žiadne ďalšie nástroje.
Je určený pre keramické, gresové, rectifikované podlahové a stenové dlaždice rôznych veľkostí a hrúbok v rozsahu od 5 do 14 mm. Systém nahradzuje tradičné krížiky. Zabraňuje posúvaniu sa dlaždíc počas inštalácie a viazaniu lepidla, urýchľuje ich pokladanie s dodržaním dokonalých švov a rovín. Špeciálne podložky eliminujú poškodenie dlaždíc a bránia poškriabaniu povrchu.
- pre dlaždice s hrúbkou od 5 do 14 mm
- hrúbka švu: 1,5 mm
- celková hmotnosť: 1,44 kg
Klipy:
- vyrobené z odolného materiálu PE v sivej farbe
- rozmery: 40 x 40 x 30 mm
- počet: 100 kusov
- hmotnosť: 3,2 g
Kliny:
- vyrobené z odolného materiálu PS v červenej farbe
- rozmery: 22 x 94 x 16 mm (v najvyššom bode)
- počet: 50 kusov
- hmotnosť: 7,8 g
Podložky:
- vyrobené z odolného materiálu PE v bielej farbe
- rozmery: 63 x 120 x 1,5 mm
- počet: 50 kusov
- hmotnosť: 6,4 g
Kleští:
- vyrobené z odolného materiálu POM v červeno-čiernej farbe
- rozmery: 40 x 255 x 90 mm
Vedro:
- rozmery: 198 x 287 x 149 mm
- objem: 5,8 l