| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Počet kusov v sade | 700 |
| Min. grubość fugi | 1.5 mm |
| Hrúbka dosky max | 14 mm |
| Rozmery | 40x40x30 mm |
| Materiál | EP |
| Nastavte obsah | klipsy x700 |
| Aplikácia | keramické obklady, porcelánová kamenina, rektifikované obklady a dlažby |
| Symbol | YT-36939 |
Súprava odtrhávacích klipsov (bránok) pre systém vyrovnávania dlažieb, ktorý uľahčuje a urýchľuje ich pokladanie a tiež pomáha odstraňovať nerovnosti povrchu. Je určený pre keramické, glazúrované, rectifikované podlahové a stenové dlaždice rôznych veľkostí a hrúbok v rozsahu 5-14 mm a minimálna fuga 1,5 mm. Vyrobený z vysokokvalitného umelého materiálu.
- pre dlaždice s hrúbkou od 5 do 14 mm
- hrúbka fúgie: 1,5 mm
- počet: 700 kusov
- vyrobené z odolného materiálu PE v sivej farbe
- rozmery: 40 x 40 x 30 mm
- hmotnosť bránky: 3,2 g
- celková hmotnosť: 2,28 kg