| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Počet kusov v sade | 500 |
| Min. grubość fugi | 2 mm |
| Hrúbka dosky max | 14 mm |
| Rozmery | 40x40x30 mm |
| Kapacita | 12 l |
| Rozmery vedra | 367x244x191 mm |
| Materiál | EP |
| Nastavte obsah | x500 klipov |
| Aplikácia | keramické obklady, porcelánová kamenina, rektifikované obklady a dlažby |
| Symbol | YT-36943 |
Sada odnímateľných klipov (bránok) pre systém vyrovnávania dlažieb, ktorý uľahčuje a urýchľuje ich pokladanie a tiež pomáha odstraňovať nerovnosti povrchu. Určený je pre keramické, glazúrované, rectifikované podlahové a stenové dlaždice s rôznymi veľkostami a hrúbkami v rozsahu 5-14 mm a minimálnou spárou 2 mm. Vyrobený z vysokokvalitného umelého materiálu.
- pre dlaždice s hrúbkou od 5 do 14 mm
- hrúbka spáry: 2 mm
- počet: 500 kusov
- vyrobené z odolného materiálu PE v grafitovej farbe
- rozmery: 40 x 40 x 30 mm
- hmotnosť bránky: 3,2 g
- celková hmotnosť: 2,1 kg
- vedro s rozmermi 244 x 367 x 191 mm a objemom 12 l