| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Počet kusov v sade | 150 |
| Min. grubość fugi | 1 mm |
| Hrúbka dosky max | 14 mm |
| Rozmery | 94x22x16 mm |
| Materiál | PS |
| Nastavte obsah | kliny x150 |
| Aplikácia | keramické obklady, porcelánová kamenina, rektifikované obklady a dlažby |
| Symbol | YT-36945 |
Sada klínov pre systém vyrovnávania dlaždíc, ktorý pomáha veľmi rýchlo a jednoducho položiť dlaždice, šetriac čas a eliminujúc nerovnosti povrchu. Určený pre keramické, glazúrované, rectifikované podlahové a stenové dlaždice rôznych veľkostí a hrúbok v rozsahu 5-14 mm.
Minimálna hrúbka spáry pri pokladaní dlaždíc je 1 mm. Pri súčasnom použití krížikov na oddeľovanie je možné dosiahnuť požadovanú šírku.
- pre dlaždice s hrúbkou od 5 do 14 mm
- hrúbka spáry: od 1 mm
- počet: 150 kusov
- vyrobené z odolného materiálu PS v červenej farbe
- rozmery: 22 x 94 x 16 mm (v najvyššom bode)
- hmotnosť klína: 7,8 g
- celková hmotnosť: 1,2 kg