| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Počet kusov v sade | 300 |
| Min. grubość fugi | 1 mm |
| Hrúbka dosky max | 14 mm |
| Rozmery | 94x22x16 mm |
| Kapacita | 12 l |
| Rozmery vedra | 367x244x191 mm |
| Materiál | PS |
| Nastavte obsah | kliny x300 |
| Aplikácia | keramické obklady, porcelánová kamenina, rektifikované obklady a dlažby |
| Symbol | YT-36946 |
Súprava klínov pre systém vyrovnávania dlažieb, ktorá pomáha veľmi rýchlo a ľahko položiť dlaždice, šetriac čas a eliminujúc nerovnosti povrchu. Určené pre keramické, glazúrované, rectifikované podlahové a stenové dlaždice rôznych veľkostí a hrúbok v rozsahu 5-14 mm.
Minimálna hrúbka spáry pri pokladaní dlaždíc je 1 mm. Pri súčasnom použití výplňových krížov je možné dosiahnuť požadovanú šírku.
- pre dlaždice s hrúbkou od 5 do 14 mm
- hrúbka spáry: od 1 mm
- počet: 300 kusov
- vyrobené z odolného materiálu PS v červenej farbe
- rozmery: 22 x 94 x 16 mm (v najvyššom bode)
- hmotnosť klína: 7,8 g
- celková hmotnosť: 2,8 kg
- vedro s rozmermi 244 x 367 x 191 mm a objemom 12 l