| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | YT-36930, YT-36931, YT-36932, YT-36933, YT-36934, YT-36935, YT-36936, YT-36937, YT-36938, YT-36939, YT-36940, YT-36941, YT-36942, YT-36943, YT-36944, YT-36945, YT-36946 |
| Dĺžka | 255 mm |
| Výška | 90 mm |
| Thickness | 40 mm |
| Materiál | POM |
| Aplikácia | vyrovnávacie keramické dlaždice |
| Symbol | YT-36948 |
Účinné a jednoducho použiteľné zástrčné kleště pre systém vyrovnávania dlažieb. Umožňujú zatiahnutie klinov na klipsy a urýchľujú prácu, vyrovnávajúc nerovnosti povrchu. Určené pre keramické, gresové, rectifikované podlahové a stenové dlaždice rôznych veľkostí a hrúbok v rozsahu 5-14 mm.
- vyrobené z odolného materiálu POM v červeno-čiernej farbe
- rozmery: 40 x 255 x 90 mm
- celková hmotnosť: 170 g
- na použitie s: YT-36930, YT-36931, YT-36932, YT-36933, YT-36934, YT-36935, YT-36936, YT-36937, YT-36938, YT-36939, YT-36940, YT-36941, YT-36942, YT-36943, YT-36944, YT-36945, YT-36946