| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Hrúbka dosky max | 14 mm |
| Dĺžka rezu | 600 mm |
| Rozmery pracovnej dosky | 300x800 mm |
| Pracovná výška | 650 mm |
| Rozmery rezného kotúča | 22x6x6 mm |
| Materiál | oceľ |
| Dokončenie pracovnej časti | technická špongia |
| Materiál čepele | YG6X |
| Ložisko | áno |
| Typ ložiska | gula |
| Nastavte obsah | zariadenie na rezanie dlaždíc, uhol, rezacie koliesko, tabuľky |
| Aplikácia | glazúra |
| Symbol | YT-37040 |
Rezačka dla dla dláždíc s dĺžkou 600 mm, spojená so oceľovým stolom s rozkladacími nohami, vyloženým tvrdou technickou penu.
Vďaka rozkladacím noham umožňuje prácu v stojacej polohe. Vyhneme sa potrebe použitia ďalšieho stola na pracovisku. Zariadenie môže tiež pracovať so zloženými plochými nohami.
Rezačka má:
- jednoduchý vodič
- integrovaný, ložiskovaný súbor noža a lamača
- rozkladacie bočné podpery na ukladanie veľkých platní
Dodatočné informácie:
- rozmery stola: 300 x 800 mm
- výška nôh: 650 mm
- rezné čepeľ (koliesko): fi 22x6x6 mm
- max. dĺžka platne: 60 cm
- max. hrúbka platne: 14 mm
Rezačka môže byť používaná so rozloženými nohami, alebo na pracovnom stole alebo podlahe bez ich rozkladania.