| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet nôh | 15 |
| Maximálna nosnosť | 1500 kg |
| Rozmery po rozložení | 2210x1130x730 mm |
| Rozmery po zložení | 290x450x870 mm |
| Materiál | hliníkový |
| Symbol | YT-37112 |
Odporný dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla dla