| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Maximálna nosnosť | 50 kg |
| Počet prísaviek | 2 |
| Priemer | 118 mm |
| Dĺžka | 300 mm |
| Materiál | hliníkový |
| Materiál pracovnej časti | guma |
| Pracovný uhol | 90-270 ˚ |
| Aplikácia | pohyblivé prvky s rovným hladkým povrchom, napr. okenné a autosklo, dosky z keramických obkladačiek, laminované dosky |
| Symbol | YT-37214 |
Dvojitá prísavka na sklo a dlaždice. Odsávanie pomocou páky.
Delená rukoväť s polovičnou dĺžkou umožňuje nastavenie uhla prísavky (90-270 stupňov). Pripojenie rukoväte vybavené stupnicou na nastavenie uhla a aretačnou skrutkou.
- priemer prísaviek 118 mm
- celková dĺžka 300 mm
- telo vyrobené z hliníka
- lakovaný povrch
- deklarovaná nosnosť približne 50 kg