| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka rezu max | 340 mm |
| Hrúbka rezu max | 16 mm |
| Dĺžka | 600 mm |
| Rozmery pracovnej dosky | 600x370 mm |
| Długość ramienia | 570 mm |
| Materiál | hliníkový, nehrdzavejúca oceľ |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Skladanie | NIE |
| Aplikácia | podlahové panely |
| Symbol | YT-37311 |
Gilotína na rezanie podlahových panelov, šírka rezu 340 mm , max. hrúbka rezaného materiálu je 16 mm. Gilotína je osadená v hliníkových profiloch namontovaných na vertikálnych oceľových podstavcoch . Upínacie rameno je dlhé približne 600 mm, pracovná plocha je vyrobená z tvrdého plastu odolného proti opotrebovaniu a má rozmery 370 mm x 600 mm . Upozorňujeme, že gilotínový nôž je mimoriadne ostrý a pri práci s ním treba dbať na opatrnosť. Gilotínu možno používať na rezanie podlahových panelov a podobných dokončovacích materiálov do hrúbky približne 16 mm. Materiál, ktorý sa má rezať, umiestnite na pracovnú plochu medzi upínacie podstavce gilotínového noža, spustite nôž na materiál a stlačením odrežte požadovanú časť. Vzhľadom na výnimočnú ostrosť čepele je potrebné pri práci dbať na osobitnú opatrnosť.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.