| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka rezu max | 300 mm |
| Veľkosť čepele | 340x3 mm |
| Hrúbka čepele | 3 mm |
| Materiál tela | hliníkový |
| Materiál čepele | nehrdzavejúca oceľ |
| Povrchová úprava čepele | pevný |
| Aplikácia | PVC, lamináty, kaučuk, plasty |
| Symbol | YT-37325 |
Gilotína na rezanie mäkkých a tvrdých, pružných materiálov, ako sú PVC podlahové krytiny, dosky a obklady, lamináty, vinylové plasty. Je vhodná aj na rezanie pásov a dosiek z podobných materiálov, ako aj kože, gumy, mäkkých plastov atď. Telo gilotíny je vyrobené z hliníka, čepeľ z vysokokvalitnej kalenej ocele.
- Rozmery čepele 340 x 3 mm
- Približné rozmery rezaných materiálov 200 x 36 mm alebo 300 x 3 mm / šírka materiálu x hrúbka / je to spôsobené špecifickým spôsobom upevnenia čepele gilotíny.
Na rezanie rôznych dokončovacích materiálov, ako je pvc , vinyl , guma , koža. Pomocou páky zdvihnite gilotínový nôž nahor, opatrne položte rezaný materiál na stôl gilotíny a stlačením ramena spustite nôž, čím sa materiál rozreže. Vzhľadom na mimoriadne ostrú čepeľ gilotíny je potrebné pri rezaní dbať na osobitnú opatrnosť.