| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Maximálne zaťaženie | 68 (2 kruhy), 137 (4 kruhy) kg |
| Rozmery po rozložení | 1100x451x416 (2 kruhy), 920 x 777 x 451 (4 kruhy) mm |
| Rozmery po zložení | 643x389x117 mm |
| Veľkosť záťažovej dosky | 390x280 mm |
| Materiál | oceľ, hliníkový |
| Materiál platformy | hliníkový |
| uchopenie | rozšíriteľná |
| materiál na rukoväte | TPR |
| kolika | áno |
| Typ kruhu | konštanta x2, otočné x2 |
| Počet kolies | 4 |
| Počet kolies s brzdou | 2 |
| Priemer kruhu | 89 x2, 125 x2 mm |
| Materiál kolies | PP, TPR |
| omša | 7.3 kg |
| Symbol | YT-37412 |
Skladací vozík 2 v 1 - možno ho použiť ako plošinový vozík aj ako ručný vozík. Po zložení zaberá veľmi málo miesta, čo uľahčuje udržiavanie poriadku a prepravu samotného vozíka. Výsuvná rukoväť je zakončená pohodlnou plastovou rukoväťou.
- Ručný vozík, 2 kolieska:
- nosnosť: 68 kg
- rozmery: 45,1 x 41,6 x 110 cm
- rozmery nákladovej dosky: rozmery: 39 x 28 cm
- plošinový vozík, 4 kolieska:
- nosnosť: 137 kg
- rozmery: 77,7 x 45,1 x 92 cm
- rozmery v zloženom stave: 38,9 x 11,7 x 64,3 cm
- materiál nosnej dosky: hliník
- materiál kolies: hliník: MATERIÁL: TPR
- kolieska: 89 mm 2 ks, 125 mm 2 ks
- hmotnosť: 7,3 kg