| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Maximálne zaťaženie | 200 kg |
| Veľkosť záťažovej dosky | 500x300 mm |
| Thickness | 18 mm |
| Materiál | MDF doska |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Priemer kruhu | 75 mm |
| Materiál kolies | PP |
| Symbol | YT-37420 |
Vozík - prepravná plošina, vyrobená z robustnej MDF. Štyri otočné kolesá z polypropylénu. Čierny, monolitický, priemer Φ 75 mm. V plošine je vyrezaný otvor na jednoduché prenášanie. Na plošine sú umiestnené štyri protišmykové nálepky. Na prepravu malých nákladov, napr. nábytku, krabíc, bielej techniky.
- Rozmery plošiny: 50 x 30 x 1,8 cm
- výška na kolieskach 11,3 cm
- Nosnosť plošiny: 1,5 kg: 200 kg