| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Maximálne zaťaženie | 200 kg |
| Veľkosť záťažovej dosky | 575x300 mm |
| Thickness | 18 mm |
| Materiál | preglejka |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Priemer kruhu | 75 mm |
| Materiál kolies | PP |
| Symbol | YT-37421 |
Vozík - prepravná plošina z drevenej preglejky . Pracovná plocha je po celej ploche pokrytá vrstvou protišmykového plastu . Má štyri monolitické, otočné kolieska z odolného čierneho polypropylénu . Priemer kolies 75 mm. Rozmery plošiny: dĺžka 575 mm, šírka 300 mm, hrúbka 18 mm, výška na kolieskach 110 mm. S vyrezaným otvorom na jednoduchú manipuláciu. Na prepravu malých nákladov, napr. debien, nábytku, domácich spotrebičov s hmotnosťou do 200 kg.