| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Maximálne zaťaženie | 200 kg |
| Veľkosť záťažovej dosky | 575x300 mm |
| Thickness | 18 mm |
| Materiál | MDF doska |
| materiál na rukoväte | kov |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Priemer kruhu | 75 mm |
| Materiál kolies | PP |
| Symbol | YT-37422 |
Prepravná plošina s ojom, vyrobená z MDF s hrúbkou 1,8 cm. Osu je možné odpojiť.
- rozmery dosky: 575 x 300 mm
- Kolieska s priemerom 3" s PP krytom
- maximálne zaťaženie: 200 kg