| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Maximálne zaťaženie | 900 kg |
| Rozmery | 1240x640x1210 mm |
| Veľkosť platformy | 1650x390 mm |
| Materiál | oceľ |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Počet kolies s brzdou | 1 |
| Typ kruhu | konštanta x2, otočné x2 |
| Priemer kruhu | 203 mm |
| Symbol | YT-37430 |
Vozík značky YATO na prepravu dosiek G-K, dverí, stolárskych dosiek a podobných stavebných materiálov. Pojme naraz približne 20 dosiek G-K.
- Robustná konštrukcia z oceľového plechu a rúrok.
- Povrch chránený lakom odolným proti poškodeniu
- Kovové kolieska s priemerom 200 mm s gumovým behúňom
- dve otočné kolieska, z ktorých jedno má brzdu
- hlavný panel s dodatočnou ochranou proti náhodnému skĺznutiu prepravovaných dosiek a materiálov
- rozmery hlavnej dosky: 1240 x 640 mm
- výška: 1210 mm
- nosnosť: 900 kg
Vhodný na prepravu sadrokartónu, dverí, stolárskych dosiek a iných podobných materiálov.