| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm), 3/8" (9,5 mm) |
| Veľkosť uzáveru | 8, 10, 12, 13, 14 mm |
| Dĺžka | 120 mm |
| Materiál | CrV |
| Počet kusov v sade | 6 |
| Nastavte obsah | nasadka x5, zníženie |
| Symbol | YT-38361 |
Profesionálny set piatich predĺžených nástavcov v obľúbených veľkostiach: 8, 10, 12, 13, 14 mm. Určené na odskrutkovanie hlboko osadených skrutiek a matíc, napr. na nárazníku, zadnom svetle a závesoch dverí, karosérii. Ideálne na prácu na ťažko dostupných miestach, špeciálne užitočné napr. pri nastavení ručnej brzdy u vozidiel VAG, Opel, Vauxhall, BMW a Ford.
Nástavce majú ľahko vypuklé pracovné plochy a rozšírené rohy, čo zabezpečuje pevný úchop aj na poškodených alebo skorodovaných spojovacích prvkoch.
- dĺžka: 120 mm
- veľkosť držiaka náradia: 1/4" (6,3 mm), 3/8" (9,5 mm)
- šesťhranný profil umožňuje prenos väčšieho krútiaceho momentu, čo uľahčuje odskrutkovanie zarezaných spojení
- veľkosti nástavcov: 8, 10, 12, 13, 14 mm
- vyrobené z odolnej chromovo-vanádiovej ocele (CrV)
- súčasťou redukcia
- balené v solídnom puzdre z plastu s primerane prispôsobenými priehradkami (blow mold case)