| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť uzáveru | 16 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 3/8" (9,5 mm) |
| Veľkosť jednotky prídavného zariadenia | 19 mm |
| Typ čiapky | šesťuholníkový |
| Dĺžka | 64 mm |
| Vonkajší priemer uzáveru | 22 mm |
| Materiál | CrV 50BV30 |
| Povrchová úprava | pochrómované, satén, leštené |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | áno |
| Aplikácia | zapáľovacie sviečky |
| Symbol | YT-3851 |
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.