| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Veľkosť držiaka náradia | 3/8" (9,5 mm) |
| Veľkosť uzáveru | 14 mm |
| Veľkosť jednotky prídavného zariadenia | 19 mm |
| Typ čiapky | dvanásťuholníkový, tenkostenné |
| Dĺžka | 88 mm |
| Vonkajší priemer uzáveru | 20 mm |
| Materiál | CrV |
| Povrchová úprava | pochrómované, satén |
| Magnet | áno |
| Spoločný | áno |
| Aplikácia | zapáľovacie sviečky |
| Symbol | YT-38512 |
Zásuvka zapaľovacej sviečky s prepínačom. Veľkosť pohonu 3/8", veľkosť zásuvky 14 mm.
- 12-uholník
- tenkostenná konštrukcia
- vnútri je magnet, ktorý drží zapaľovaciu sviečku