| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 3, 4, 5, 6, 8 mm |
| Celková dĺžka | 150, 175, 195, 205, 240 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 100, 120, 135, 140, 165 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Obrat | 2600, 2000, 1600, 1300, 1000 min⁻¹ |
| Materiál | HSS 4341 |
| Povrchová úprava | zrenovované, leštené |
| DIN | 1869 |
| Uhol hrotu vŕtania | 118 ˚ |
| Deliaci bod | áno |
| Počet kusov v sade | 5 |
| Aplikácia | nehrdzavejúca oceľ, kyselinovzdorná oceľ, oceľ valcovaná za studena |
| Symbol | YT-39820 |
Sada vrtákov do kovu s celkovou dĺžkou od 150 mm do 240 mm. Hrot vrtákov je krížovo naostrený, tzv. delený hrot 118°.
- Materiál: HSS 4341
- DIN: 1869
- Priemer: 3, 4, 5, 6, 8 mm
Rozmery:
- 3 mm: pracovná dĺžka: 100 mm, celková dĺžka: 150 mm
- 4 mm: pracovná dĺžka: 120 mm, celková dĺžka: 175 mm
- 5 mm: pracovná dĺžka: 135 mm, celková dĺžka: 195 mm
- 6 mm: pracovná dĺžka: 140 mm, celková dĺžka: 205 mm
- 8 mm: pracovná dĺžka: 165 mm, celková dĺžka: 240 mm