| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 4, 5, 6, 8, 10 mm |
| Celková dĺžka | 105, 116, 123, 147, 133 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 43, 52, 57, 75, 87 mm |
| Typ držiaka nástroja | SDS-Plus |
| Obrat | 1800 min⁻¹ |
| Materiál | HSS 6542 |
| Povrchová úprava | zrenovované, leštené |
| DIN | 338 |
| Uhol hrotu vŕtania | 135 ˚ |
| Deliaci bod | áno |
| Počet kusov v sade | 5 |
| Aplikácia | nehrdzavejúca oceľ, kyselinovzdorná oceľ, oceľ valcovaná za studena |
| Symbol | YT-40050 |
Vrtáky do kovu so stopkou SDS Plus z HSS 6542, brúsené. Hrot vrtáka je krížovo naostrený, tzv. delený hrot 135°.
Sada obsahuje 5 vrtákov s priemerkami: 4,0 mm, 5,0 mm, 6,0 mm, 8,0 mm, 10,0 mm.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.