| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 3 mm |
| Celková dĺžka | 61 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 33 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál | HSS-E Co HS6-5-2-5 |
| Povrchová úprava | zrenovované, leštené |
| DIN | 338 |
| Štandardné | PN-EN ISO 4957:2002(U) |
| Uhol hrotu vŕtania | 135 ˚ |
| Deliaci bod | áno |
| Odolnosť voči vysokej teplote | áno |
| Pevnosť v ťahu | >900 N/mm² |
| Počet kusov v sade | 2 |
| Aplikácia | nehrdzavejúca zliatina, nehrdzavejúca oceľ, kyselinovzdorná oceľ, liatina, neželezné kovy, syntetická látka |
| Symbol | YT-4030 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.