| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Celková dĺžka | 260 mm |
| Priemer | 6.5 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 183 mm |
| Typ držiaka nástroja | SDS-Plus |
| Materiál | 40Cr |
| Materiál pracovnej časti | S4 |
| Povrchová úprava | zrenovované |
| Materiál čepele | DK-30 |
| Typ elektrónky | 3 point tip |
| Špirálový typ | dvojitý |
| Počet kusov v sade | 10 |
| Aplikácia | betón, montáž okna |
| Symbol | YT-41642 |
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.