| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 7 mm |
| Celková dĺžka | 100 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 67 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál | HCS |
| Aplikácia | drevo |
| Symbol | YT-4354 |
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.