| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 8 mm |
| Celková dĺžka | 120 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 70 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál | uhlíková oceľ #45 |
| Materiál čepele | YG6X |
| Tvrdosť Widia | 90-92 HRC |
| Počet kusov v sade | 1 |
| Aplikácia | betón, oceľ, žula, hliníkový, keramika, drevo, PVC |
| Symbol | YT-43945 |
Viacúčelový vrták určený na vŕtanie skrutkovačmi a vŕtačkami s príklepom alebo bez príklepu do minerálnych materiálov (betón, keramika, silikáty, prírodný kameň alebo kompozity), ako aj do dreva a kovu.
Vŕtanie s príklepom alebo bez príklepu do minerálnych materiálov (betón, keramika, silikáty, prírodný kameň alebo kompozity), ako aj do dreva a kovu.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.