| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 10 mm |
| Celková dĺžka | 150 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 90 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál | uhlíková oceľ #45 |
| Materiál čepele | YG6X |
| Tvrdosť Widia | 90-92 HRC |
| Počet kusov v sade | 1 |
| Aplikácia | betón, oceľ, žula, hliníkový, keramika, drevo, PVC |
| Symbol | YT-43946 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.