| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer pilotného vrtáku | 6 mm |
| Priemer | 65 mm |
| najvyššia úroveň | 50 mm |
| Veľkosť závitu | M16 |
| Typ držiaka nástroja | SDS-Plus |
| Materiál | 50Cr |
| Materiál čepele | TCT YG-11C |
| Aplikácia | betón, silikáty, tehla |
| Symbol | YT-4402 |
Jadrový vrták do muriva so stopkou sds+ 65 mm
- Valec z legovanej ocele
- Zuby z karbidu TCT YG-11C
- Stredový vrták 6 mm
- SDS+ skľučovadlo
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.