| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 14 mm |
| Celková dĺžka | 165 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Materiál | uhlíková oceľ #45 |
| Dokončenie pracovnej časti | hartowana |
| Tvrdosť | 40-45 HRC |
| Aplikácia | drevo |
| Symbol | YT-44682 |
Vŕtačka so 4 čepeľami, ktorá vďaka špeciálnej špirálovej konštrukcii zanecháva rovné a hladké okraje otvorov a uľahčuje kolmé vŕtanie.
- 4břitý vrták zabezpečuje rýchle a efektívne vŕtanie bez odlamovania okrajov diery
- geometria špirály výrazne urýchľuje vŕtanie
- vhodné aj na najtvrdšie druhy dreva
- vyrobené z kalenej uhlíkovej ocele (HRC 40-45)
- šesťhranná stopka HEX na pripojenie k akumulátorovým skrutkovačom, skrutkovačom a rázovým kľúčom
- dĺžka: 165 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.