| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 3-14, 8-20, 16-30 mm |
| Hrúbka rezu max | 4 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 6, 8, 9 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál | HSS 4241 |
| Povrchová úprava | zrenovované |
| Počet kusov v sade | 3 |
| Nastavte obsah | kužeľový vrták x3 (Ø3-14 mm, Ø8-20 mm, Ø16-30 mm) |
| Aplikácia | vysoko kvalitná nehrdzavejúca oceľ, konštrukčná oceľ, oceľ valcovaná za studena, neželezné kovy, oceľové plechy, syntetická látka |
| Symbol | YT-44730 |
Sada kužeľových vrtákov značky YATO vyrobených z odolnej a rýchlej ocele HSS na vŕtanie do tvrdých legovaných ocelí, hliníka, plechu a PVC. Špeciálne tvarovaný kužeľový profil uľahčuje vŕtanie a centrovanie. Vďaka použitiu rýchloreznej ocele zostávajú okraje vyvŕtaných otvorov čisté a bez otrepov. Súprava zabalená v praktickom kufríku obsahuje 3 veľkosti vrtákov.
Sada obsahuje veľkosti:
- 3-14 mm; stopka 6 mm
- 8-20 mm; stopka 8 mm
- 16-30 mm; stopka 9 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.