| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 6, 8, 11, 14, 17, 20, 23, 26, 29, 32, 35, 38 mm |
| Dĺžka | 100 mm |
| Pracovná dĺžka | 75 mm |
| Počet krokov | 12 |
| Hrúbka rezu max | 4 mm |
| Typ držiaka nástroja | trojuholník |
| Materiál | HSS 4341 |
| Povrchová úprava | potiahnuté nitridom titánu |
| Aplikácia | vysoko kvalitná nehrdzavejúca oceľ, konštrukčná oceľ, oceľ valcovaná za studena, neželezné kovy, oceľové plechy, syntetická látka |
| Symbol | YT-44749 |
Spirálna stupňovitá vŕtka určená na vŕtanie vysokokvalitnej nerezovej ocele, konštrukčnej a studene valcované ocele, farebných kovov, oceľových plechov, plastov.
- Vyrobené z rýchloreznej ocele HSS 4341, pokryté titan-nitridom zvyšujúcim životnosť vŕtadiel
- Hrany vŕtaného otvoru zostávajú čisté a bez odierok
- Automatické centrovacie na zaoblených a klzkých povrchoch
- Rýchle odvádzanie tepla počas vŕtania tvrdých materiálov
- 2 spirálne drážky účinne odvádzajú odpad
- Nástrojový držiak typu trangle zabezpečuje vynikajúce upevnenie vo vŕtačke
- Max. hrúbka rezania: 4 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.