| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 4 mm |
| Celková dĺžka | 85 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 30 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Materiál | uhlíková oceľ #45 |
| Materiál čepele | YG6X |
| Tvrdosť | 42-45 HRC |
| Tvrdosť Widia | 89-91 HRC |
| Počet kusov v sade | 1 |
| Aplikácia | betón, oceľ, hliníkový, keramika, drevo, PVC |
| Symbol | YT-44781 |
Univerzálny vrták, ktorý vďaka špeciálnej špirálovej konštrukcii umožňuje vŕtanie do takmer všetkých materiálov - kovu, betónu, hliníka, keramiky, dreva a plastov.
- Čepeľ z karbidu volfrámu YG6X s tvrdosťou 89-91 HRC
- telo vrtáka s tvrdosťou 42-45 HRC
- geometria špirály na rýchlejšie odstraňovanie prachu
- efektívne, trvanlivé a odolné voči poškodeniu a otupeniu
šesťhranná stopka 1/4ʺ HEX (6,3 mm) umožňuje pripojenie k akumulátorovým skrutkovačom a rázovým kľúčom.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.