| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 4, 5, 6, 8, 10 mm |
| Celková dĺžka | 85, 85, 85, 100, 120 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 30, 30, 30, 45, 70 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Materiál | uhlíková oceľ #45 |
| Materiál čepele | YG6X |
| Tvrdosť | 42-45 HRC |
| Tvrdosť Widia | 89-91 HRC |
| Počet kusov v sade | 5 |
| Aplikácia | betón, oceľ, hliníkový, keramika, drevo, PVC |
| Symbol | YT-44789 |
Sada univerzálnych vrtákov YATO YT-44789. Univerzálne vrtáky, ktoré vďaka špeciálnej konštrukcii špirály umožňujú vŕtanie do takmer všetkých materiálov - kovu, betónu, hliníka, keramiky, dreva a plastov. - Čepeľ z karbidu volfrámu YG6X s tvrdosťou 89-91 HRC - telo vrtáka s tvrdosťou 42-45 HRC - geometria špirály urýchľuje odstraňovanie koristi - účinné, trvanlivé a odolné voči poškodeniu a otupeniu - šesťhranné skľučovadlo HEX 1/4ʺ (6,3 mm) umožňuje pripojenie k akumulátorovým skrutkovačom a rázovým kľúčom. Vrtáky: 4, 5, 6, 8, 10MM