| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | M3, M4, M5, M6, M8, M10 |
| Celková dĺžka | 36, 39, 41, 44, 51, 59 mm |
| Dĺžka vŕtanej časti | 5, 6, 7, 8, 11, 15 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Dĺžka držiaka nástroja | 14 mm |
| Veľkosť závitu | merný |
| Stúpanie závitu | 0.5, 0.7, 0.8, 1, 1.25, 1.5 mm |
| Materiál | HSS M2 |
| Povrchová úprava | zrenovované |
| Kąt gwintu | 60 ˚ |
| Začiatok vlákna | hrubé vinutie |
| Počet kusov v sade | 7 |
| Nastavte obsah | vŕtačka-závitník x6, držiak na skrutkovacie bity (1/4" / 6,3 mm, L = 60 mm) |
| Symbol | YT-44849 |
Súprava na vŕtanie M3-M10 Yato YT-44849 Určená na rezanie presných metrických závitov. Používa sa na strojové a ručné rezanie závitov.
- Vyrobené z vysokokvalitnej ocele HSS M2.
- brúsený povrch pre vynikajúcu presnosť a vyššiu rýchlosť vŕtania.
- trvanlivé a odolné voči poškodeniu a otupeniu
- Samostrediace vrtáky
- Vynikajúci odvod triesok
- 1/4" HEX stopka
Sada obsahuje:
-
6 vrtákov veľkosti M3-M10 (3, 4, 5, 6, 8,10)
- predĺženie 60 mm
Parametre:
-
materiál: HSS M2
- Veľkosť: M3 - M10
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.