| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| omša | 450 g |
| Dĺžka hlavy | 100 mm |
| Hrúbka hlavy | 34 mm |
| Dĺžka | 315 mm |
| Materiał obucha | oceľ |
| Dokončenie hlavy | skrášlené |
| Materiál hriadeľa | sklolaminát, TPR |
| Aplikácia | klampiarske práce |
| Symbol | YT-4516 |
Plechárske kladivo s hmotnosťou 450 g ( 16 oz) a rukoväťou zo sklených vlákien.
- celková dĺžka: 315 mm
- rozmery pracovnej časti: 100x34 mm
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Rukoväť náradia pred použitím spevnite klinom. Drevenú rukoväť ponorte do vody, aby napučala. Chráňte náradie pred deťmi a zaobchádzajte s ním opatrne.