| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| omša | 680 g |
| Dĺžka hlavy | 115 mm |
| Hrúbka hlavy | 36 mm |
| Dĺžka | 360 mm |
| Materiał obucha | oceľ |
| Dokončenie hlavy | skrášlené |
| Materiál hriadeľa | drevo |
| Aplikácia | klampiarske práce |
| Symbol | YT-4521 |
Kladivo na plech s hmotnosťou 680 g ( 24 oz ) a drevenou rukoväťou z hikoru.
- celková dĺžka: 360 mm
- rozmery pracovnej časti: 115x36 mm
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.