| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| omša | 300 g |
| Priemer hlavy | 40 mm |
| Dĺžka hlavy | 98 mm |
| Dĺžka | 300 mm |
| Materiał obucha | hliníkový |
| Materiál hriadeľa | drevo |
| Aplikácia | zámočnícke a servisné práce |
| Symbol | YT-45281 |
Hliníkové kladivo určené na zámočnícke a servisné práce. Hliníkové kladivo nepoškodzuje materiál počas montáže alebo demontáže, napr. hliníkové stolárske výrobky alebo časti strojov a zariadení.
- drevená jaseňová rukoväť, lakovaná
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.