| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| omša | 500 g |
| Priemer hlavy | 28 mm |
| Dĺžka hlavy | 92 mm |
| Dĺžka | 330 mm |
| Materiał obucha | bronz |
| Materiál hriadeľa | sklolaminát |
| Aplikácia | montáž strojov a zariadení |
| Symbol | YT-45292 |
Kladivo s mosadzným kladivkom trvale umiestneným na rukoväti z sklenených vlákien. Vysoký obsah mosadze a nízka tvrdosť sa perfektne osvedčujú počas práce, nepoškodzujúc povrch spracovávaného predmetu.
- odolná mosadzná hlavica
- pohodlná rukoväť z vlákien skla
- drobné vypukliny v časti chytnej zabezpečujú lepšie priľnavosť k dlani
- zavesovací ucho
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.