| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer hlavy | 60 mm |
| omša | 1390 g |
| Dĺžka hlavy | 145 mm |
| Dĺžka | 430 mm |
| Materiał obucha | UPE |
| Materiál hriadeľa | hikorové drevo |
| Aplikácia | dlažba |
| Kompatibilné s | YT-45488, YT-45493 |
| Symbol | YT-45483 |
Kladivo na dlážku s rukoväťou z hikoru a úderníkom upevneným dvoma kovovými krytmi. Použitie materiálu UPE zaručuje veľmi vysokú pevnosť a odolnosť voči opotrebovaniu a mnohým chemikáliám.
- rukoväť z hikoru
- úderová plocha z UPE
- Priemer čelnej časti: 60 mm
- dĺžka oboch čelných plôch: 145 mm
- celková dĺžka: 430 mm
- hmotnosť: 1390 g
- vymeniteľné diely: rukoväť YT-45488, bity YT-45493
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Rukoväť náradia pred použitím spevnite klinom. Drevenú rukoväť ponorte do vody, aby napučala. Chráňte náradie pred deťmi a zaobchádzajte s ním opatrne.