| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| omša | 600 g |
| Dĺžka hlavy | 165 mm |
| Hrúbka hlavy | 25x25 mm |
| Dĺžka | 318 mm |
| Povrchová úprava | polerowana |
| Materiał obucha | uhlíkovej ocele |
| Dokončenie hlavy | skrášlené, temperované |
| Materiál hriadeľa | oceľ, TPR |
| Technológia výroby | kované za studena |
| Symbol | YT-4561 |
Stolárske kladivo určené na profesionálne stavebné, tesárske a stolárske práce.
Jediný ostrý fúrik kladiva umožňuje zdvihnúť a vytiahnuť napr. klince. Uľahčuje pohyb po drevených konštrukciách - po zatlčení do trámu slúži ako prídavná rukoväť.
- Trvalo namontovaný na kovovej hriadeli
- stopka vykovaná z uhlíkovej ocele, kalená a popúšťaná
- stopka pokrytá profilovaným, protišmykovým plastovým krytom
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.